21. ULUSLARARASI ARENA AQUACHALLENGE YÜZME ŞAMPİYONALARI

10 YILIN ARDINDAN...

20. ULUSLARARASI ARENA AQUAMASTERS YÜZME ŞAMPİYONALARI04-05 KASIM 2023 / BODRUM

19. Uluslararası Arena Aquamasters Yüzme Şampiyonası

19. Uluslararası Arena Aquamasters Yüzme Şampiyonaları Antalya Etabı Şampiyona Videosu’nu sizlerle paylaşıyoruz.

18. Uluslararası Arena Aquamasters Yüzme Şampiyonası

18. Uluslararası Arena Aquamasters Yüzme Şampiyonaları Antalya Etabı Şampiyona Videosu’nu sizlerle paylaşıyoruz.

17. Uluslararası Arena Aquamasters Yüzme Şampiyonası

17. Uluslararası Arena Aquamasters Yüzme Şampiyonaları Marmaris & Göcek Etabı Şampiyona Videosu’nu sizlerle paylaşıyoruz. Büyük ekranda keyifli seyirler dileriz.

16.Uluslararası Arena Aquamasters Yüzme Şampiyonası

16. Uluslararası Arena Aquamasters Yüzme Şampiyonaları Bodrum etabı şampiyona videosunu paylaşıyoruz.

Süreyya Ciliv - AQUAMASTERS STÜDYO'NUN KONUĞU

Arena Aquamasters Marka Elçisi Bengisu Avcı Erdoğan’ın değerli sporcumuz Süreyya Ciliv ile yaptığı bu güzel söyleşiyi keyifle izlemeniz dileğiyle

Enerjisa Yellow Fins Takımının 15. Uluslararası Arena Aquamasters Yüzme Şampiyonası Hikayesi

Enerjisa Yellow Fins’in 18 madalya ile döndüğü 15. Uluslararası Arena Aquamasters Yüzme Şampiyonası’nın hikayesini takım üyelerinden dinleyelim.

15.Uluslararası Arena Aquamasters Yüzme Şampiyonası

Değerli Sporcularımız, 2022 yılında Turkuaz Yüzme Serisinin ilk etabı olarak Akdeniz’in incisi Antalya – Kemer’de ilk kez gerçekleştirdiğimiz 15. Uluslararası Arena Aquamasters Yüzme Şampiyonaları Şampiyona videosunu yayınlıyoruz. Şampiyonamıza katılım gösteren değerli sporcularımıza, son derece kıymetli destekleri için resmi ve özel tüm kişi ve kuruluşlara teşekkürlerimizi sunarız. Antalya etabı unutulmaz bir şampiyona olarak anılarımızda kalacak. Tekrardan buluşuncaya kadar… Sevgi ve Saygılarımızla.

14.Uluslararası Arena Aquamasters Yüzme Şampiyonası

2021 yılı Turkuaz Yüzme Serisinin finali olarak 29-31 Ekim 2021 tarihlerinde Bodrum’da gerçekleştirilen 14. Uluslararası Arena Aquamasters Yüzme Şampiyonaları’nın videosunu sizlerle paylaşıyoruz. Bodrum’un en güzel zamanı ‘’Sarı Yazında’’ sporcularımız turkuaz rengi sularda güven içerisinde kulaç attılar. Başta şampiyonalarımızda bizlerle birlikte kulaç atan sporcularımıza, bir kez daha mükemmel ev sahipliği yapan vizyon partnerimiz Hapimag Sea Garden Resort’e, Bodrum Belediyesi başta olmak üzere şampiyonalarımıza destek veren tüm resmi ve özel kurum ve kuruluşlara teşekkürlerimizi sunarız.

“AQUAMASTERS TALKS” Powered by Martı Hotels&Marinas 23 Ekim 2021

13. Uluslararası Arena Aquamasters Yüzme Şampiyonaları

13.Uluslararası Arena Aquamasters Yüzme Şampiyonası

2021 yılı Turkuaz Yüzme Serisi’nin ikinci etabı olarak Göcek’te ilk kez düzenlenen, 13. Uluslararası Arena Aquamasters Yüzme Şampiyonaları videosunu sizlerle paylaşıyoruz. Sadece ülkemizin değil, dünyanın en güzel coğrafyalarından biri olan Göcek’imizin turkuaz suları, şampiyonamıza ayrı bir değer kattı. Olağanüstü doğal güzellikleri, emsalsiz turkuaz rengi koylarıyla, güneşin hep güzel doğup güzel battığı Göcek’te, sporcularımız Paradise Crossing’le cennete bir yolculuk yaptılar. Başta şampiyonalarımızda bizlerle birlikte olan sporcularımıza, Doğuş Grubu’na ve mükemmel ev sahipliği için vizyon partnerlerimiz D-Resort ve D-Marin’e, şampiyonalarımıza destek veren tüm resmi ve özel kurum ve kuruluşlara ve tüm destekçilerimize, şampiyonamızın gerçekleşmesi için yardımlarını esirgemeyen Sn. Ramazan Dim ve dostlarına ve tüm sevgili Göcek’lilere teşekkürlerimizi sunarız.

Aquamasters Stüdyo’nun Şampiyon Konukları; Bengisu Avcı Erdoğan & Aysu Türkoğlu

Martı Hotels Açık Su Yüzme Şampiyonası 6K genel kategori Şampiyonu Bengisu Avcı Erdoğan ve Aquayouths 20-24 yaş kategorisi Şampiyonu Aysu Türkoğlu, 2021 Turkuaz Yüzme Serisi’nin ilk etabı olarak Marmaris’te gerçekleştirilen 12.Uluslararası Arena Aquamasters Yüzme Şampiyonası’nın Stüdyo Konukları oldular.Hedeflerini paylaştılar. Kaçırmamanızı öneririz. Sosyal sorumluluk partnerimiz Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı (Koruncuk)yararına gerçekleştirecekleri hedeflerinde her iki değerli sporcumuza başarılar diliyoruz.

12.Uluslararası Arena Aquamasters Yüzme Şampiyonası

12.Uluslararası Arena Aquamasters Yüzme Şampiyonası 2021 yılı Turkuaz Yüzme Serisinin ilk etabı olan 12.Uluslararası Arena Aquamasters Yüzme Şampiyonası videosunu sizlerle paylaşıyoruz. Tüm sporcularımızı kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.

AQUAMASTERS’TAYIZ ! Şarkısı

Söz ve Müziği, yaşamını denizlerde geçirmiş tam bir deniz sevdalısı değerli müzisyen Fikret Kızılok’a ait olan ‘’Kumsalda’’ eserine sporcumuz Deniz Yurtbay yeni sözler yazdı. Düzenleme ise Özgür Sevinç’e ait. Deniz Çevik olağanüstü sesiyle esere değer kattı. Kendilerine sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.

“AQUAMASTERS TALKS” Powered by DEMİR 26 Ekim 2019 Cumartesi

Petar Stoychev, Legend of the Seas, Manş Denizi Dünya Rekortmeni, Dünyanın en hızlı maraton yüzücüsü. 11. Uluslararası Arena Aquamasters Yüzme Şampiyonaları Onur Konuğu. Angela Maurer, Queen of the open water swimming, 10K ve 25K Dünya Şampiyonu, 11. Uluslararası Arena Aquamasters Yüzme Şampiyonaları Özel Konuğu. Prof. Adam Sotiriadis, “Arena Aquamasters Talks”’ın Moderatörü, 2004 Atina Yaz Olimpiyatları ve 2019 Napoli Universiad Genel Koordinatörü, Master Yüzücü. Merve Önler, Arena Aquamasters Talks Moderatörü, Ekonomist, Triathlet. 26 Ekim 2019 Cumartes

11. ULUSLARARASI ARENA AQUAMASTERS YÜZME ŞAMPİYONALARI 25-29 EKİM 2019 BODRUM

4 günde 8 yarış gerçekleştirdiğimiz 11. ULUSLARARASI ARENA AQUAMASTERS YÜZME ŞAMPİYONALARI 25-29 EKİM 2019 BODRUM’a katılan değerli yüzücülerimize, vizyon partnerlerimize ve destekçilerimize teşekkürlerimizle.

AQUAMASTERS STÜDYO'NUN KONUĞU Irina Bolshakova

Onur Konuğumuz Sayın Irina Bolshakova’ya, çeviri için Sn. Aslı Yelkenci’ye, editoryal destek için Sn. Dost Kip’e teşekkürlerimizle.

10. Uluslararası Arena Aquamasters Yüzme Şampiyonaları

01 – 05 Mayıs 2019 tarihlerinde, Ülkemizin ve Güney Ege’mizin incisi Marmaris’te “Bronz Şampiyona” niteliğinde gerçekleştirdiğimiz 10. Uluslararası Arena Aquamasters Yüzme Şampiyonaları’na, Marmaris Belediyesi ve Martı Resort Deluxe ve Martı La Perla’nın bir kez daha ev sahipliği yapmalarından dolayı teşekkürlerimizi sunuyoruz. Kısa Kulvar Yüzme Şampiyonası 01-03 Mayıs 2019 günlerinde çeşitli Türkiye Rekorlarıyla tamamlanmıştır. Bir Aquamasters geleneği olarak, Açık Su Yüzme Şampiyonaları da Kısa Kulvar Yüzme Şampiyonası’nın devamında 04-05 Mayıs 2019 günlerinde gerçekleştirildi.

Emrah Özsevim - Arena Aquamasters Flash Interview

Arena Aquamasters Flash Interview mikrofonu Arena Aquaman Emrah Özsevim’ de. Değerli Aquamasters yüzücümüze teşekkürlerimizle.

Deniz Kayadelen - Arena Aquamasters Flash Interview

Arena Aquamasters Flash Interview mikrofonu Arena Aquawoman Deniz Kayadelen’de. Değerli Aquamasters yüzücümüze teşekkürlerimizle.

Roy Gutman - Arena Aquamasters Flash Interview

Arena Aquamasters Flash Interview mikrofonu gazeteci, yazar Pulitzer Ödülü sahibi Roy Gutman’da. Değerli Aquamasters yüzücümüze teşekkürlerimizle.

AQUAMASTERS STÜDYO'NUN KONUĞU Carina Bruwer

Onur Konuğumuz Sayın Carina Bruwer’e, yeni medya destekcimiz SÖKE’ye, katkılarından dolayı Profilo’ya, ulaşım sponsoru Türk Hava Yolları’na, konaklama sponsoru Hapimag’a Editörümüz Zeynep Erekli Vefa’ya ve Prodüktörümüz Onur Bayer’e teşekkürlerimizle…

9. ULUSLARARASI ARENA AQUAMASTERSYÜZME ŞAMPİYONASI

27 – 30 Eylül 2018 tarihlerinde 9.kez gerçekleştirdiğimiz Uluslararası Arena Aquamasters Yüzme Şampiyonaları’na, Ülkemizin ve Güney Ege’mizin gözdesi Bodrum’da Bodrum Belediyesi ve Hapimag Sea Garden Resort bir kez daha ev sahipliği yaptı. Elim bir kaza sonucu, geçtiğimiz yıl aramızdan ayrılan Bodrum Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Altındağ anısına gerçekleştirdiğimiz bu şampiyonamızın videosunu sizlerle paylaşmak isteriz.

AQUAMASTERS STÜDYO'NUN KONUĞU Adam Sotiriadis

Yeni medya destekcimiz SÖKE’ye, Konuğumuz Adam Sotiriadis’e, Editörümüz Zeynep Erekli Vefa’ya ve Prodüktörümüz Onur Bayer’e teşekkürlerimizle..

8. ULUSLARARASI ARENA AQUAMASTERSYÜZME ŞAMPİYONASI

Ülkemizin ve Akdeniz’in en büyük yüzme festivali ” Uluslararası Arena Aquamasters Yüzme Şampiyonası ” 4-5 Ağustos 2018 tarihlerinde 1.000’e yakın kayıtlı sporcuyu ağırladı.

AQUAMASTERS STÜDYO'NUN KONUĞU Miriam Hierath.

Vizyon partnerimiz PROFiLO’ya, yeni medya destekcimiz SÖKE’ye, Onur Konuğumuz Miriam Hierath’a, Editörümüz Zeynep Erekli Vefa’ya ve Prodüktörümüz Onur Bayer’e teşekkürlerimizle…

6. ULUSLARARASI ARENA AQUAMASTERS YÜZME ŞAMPİYONASI Bodrum • Türkiye

6. ULUSLARARASI ARENA AQUAMASTERS YÜZME ŞAMPİYONASI BODRUM 6-8 Ekim 2017 Muğla Valiliği’nin himayesinde, Türkiye Yüzme Federasyonu ve Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile işbirliği ve koordinasyon içerisinde gerçekleştirdiğimiz Uluslararası Arena Aquamasters Yüzme Şampiyonaları’nı sizlerle tanıştırdığımız ilk günden bu yana yenilikçi, özel, keyifli ve her şeyden önemlisi sporcularımızın ve ailelerinin hak ettikleri değerde şampiyonalarla sporcularımızı buluşturmaya özen gösterdik. 6-8 Ekim 2017 tarihlerinde 6.sını gerçekleştirdiğimiz Uluslararası Arena Aquamasters Yüzme Şampiyonası’na, Muğla İlimizin birbirinden değerli ilçelerinden Bodrum ilk kez ev sahipliği yaptı.

7. ULUSLARARASI ARENA AQUAMASTERS YÜZME ŞAMPİYONASI 16-20 Mayıs 2018 Marmaris • Türkiye

19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI 7. ULUSLARARASI ARENA AQUAMASTERS YÜZME ŞAMPİYONASI 16-20 Mayıs 2018 Marmaris

7. ULUSLARARASI ARENA AQUAMASTERS YÜZME ŞAMPİYONASI 16-20 Mayıs 2018 Marmaris • Türkiye

7. Uluslararası Arena Aquamasters Yüzme Şampiyonaları Yüzücülerimize Sorduk? Aquamasters yüzücüsü olmak ne demektir? ve nasıl hissediyorsunuz?

5. ULUSLARARASI ARENA AQUAMASTERS YÜZME ŞAMPİYONASI 17-21 Mayıs 2017 Marmaris • Türkiye

5. ULUSLARARASI ARENA AQUAMASTERS YÜZME ŞAMPİYONASI BODRUM 17-21 Mayıs 2017 Muğla Valiliği’nin himayesinde, Türkiye Yüzme Federasyonu ve Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile işbirliği ve koordinasyon içerisinde gerçekleştirdiğimiz Uluslararası Arena Aquamasters Yüzme Şampiyonala

5. ULUSLARARASI AQUAMASTERS MARTI HOTELS AÇIK SU YÜZME MARATONU 22 Mayıs 2016 Marmaris • Türkiye

Uluslararası Aquamasters Martı Hotels Yüzme Maratonu 22 Mayıs 2016

AUDI AQUAMASTERS KISA KULVAR YÜZME ŞAMPİYONASI 18-21 Mayıs 2016 Marmaris • Türkiye

Audi Aquamasters Kısa Kulvar Yüzme Şampiyonası Marmaris 18-21 Mayıs 2016

AQUAMASTERS MARTI HOTELS AÇIK SU YÜZME MARATONU 31 Ekim 2015 Marmaris • Türkiye

AQUAMASTERS Açık Su Martı Hotels Maratonu_31.10.2015

AQUAMASTERS CUMHURİYET KUPASI 3. Gün 30 Ekim 2015 Marmaris • Türkiye

AQUAMASTERS Cumhuriyet Kupas 3. Gün

30 10 2015

AQUAMASTERS CUMHURİYET KUPASI 2. Gün 29 Ekim 2015 Marmaris • Türkiye

AQUAMASTERS Cumhuriyet Kupas 2. Gün

29 10 2015

AQUAMASTERS CUMHURİYET KUPASI 1. Gün 28 Ekim 2015 Marmaris • Türkiye

AQUAMASTERS Cumhuriyet Kupası 1. Gün

28 10 2015

ULUSLARARASI AQUAMASTERS AÇIK SU ORKA MARATONU 19 Mayıs 2015 Marmaris • Türkiye

ULUSLARARASI AQUAMASTERS AÇIK SU ORKA MARATONU 19 Mayıs 2015

BEDENSEL ENGELLİLER YÜZME KAMPI 14-22 Mart 2015 Marmaris • Türkiye

AQUAMASTERS VE MARMARİS ENGELLİLER DERNEĞİ (MENDER) ŞAMPİYON ENGELLİ YÜZÜCÜLERİ OLİMPİYATLAR ÖNCESİ MARMARİS’ TE KONUK EDİYORLAR “Hayal kurmaya cüret eden , onu gerçekleştirme cesaretini de gösterir. Hayal ettiler, olmaz denileni oldurdular, yapılamaz denileni yaptılar, hayatta hiçbir engel onları yıldırmadı, azimle, istekle yüzmeyi öğrendiler, Türkiye Şampiyonalarına hazırlandılar, engelleri yıktılar,birer Türkiye Şampiyonu oldular, Avrupa ve Dünya arenasında yarışmaya hak kazandılar.”
Scroll to Top