Türkiye’nin en güzel kıyılarına sahip; Marmaris, Göcek ve Bodrum beldeleri, yine ülkemizin bir değeri olan ‘’Uluslararası Arena Aquamasters Yüzme Şampiyonalarına’’ ev sahipliği yapacaklar

Değerli Aquamasters Ailesi,

Uluslararası Arena Aquamasters Yüzme Şampiyonaları’nı sizlerle tanıştırdığımız ilk günden beri yenilikçi, özel, keyifli ve her şeyden önemlisi sporcularımızın ve ailelerinin hak ettikleri kalitede, güven içerisinde ve nitelikli şampiyonalarla sporcularımızı buluşturmaya özen gösterdik.

Aquamasters’ın vizyonu ve misyonu içerisinde yer alan yüzme sporunun farkındalığına katkıda bulunmak, yüzme sporunun her yaşta yapılabilecek çok özel bir spor olduğunu geniş kitlelere iletebilmek ve deniz sevgisini aşılamak prensipleri kapsamında 2021 yılında da düzenlenecek olan çok özel etkinliklerde sizlerle yeniden birlikte olmaktan büyük mutluluk duyacağız.

Türkiye’nin en güzel kıyılarına sahip; Marmaris, Göcek ve Bodrum beldeleri, yine ülkemizin bir değeri olan ‘’Uluslararası Arena Aquamasters Yüzme Şampiyonalarına’’ ev sahipliği yapacaklar.

Turkuaz Yüzme Serisi 2021 yılı takvimi;

12. Uluslararası Arena Aquamasters Yüzme Şampiyonaları (28 Mayıs 2021 / Marmaris)

13. Uluslararası Arena Aquamasters Yüzme Şampiyonaları (23-24 Ekim 2021 / Göcek)

14. Uluslararası Arena Aquamasters Yüzme Şampiyonaları (29–31 Ekim 2021 / Bodrum)

Öncelikle yeni takvimlendirmenin oluşması sürecinde göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkürlerimizi sunarız. T.C. İçişleri Bakanlığı’nın 30 Mart 2021 tarihinde yayınladığı genelge kapsamında Ramazan Ayı süresince hafta sonları sokağa çıkma kısıtlaması uygulanacağından daha önce 01-02 Mayıs 2021 tarihlerinde düzenleneceğini duyurduğumuz Göcek Şampiyonası 23-24 Ekim 2021 tarihine ertelenmiştir.

*15 Mart 2020 tarihine kadar Göcek Şampiyonası’na kayıt yaptırmış olan sporcularımızın kayıtları

23-24 Ekim 2021 tarihindeki Göcek Şampiyonasında geçerli olacaktır. Ayrıca;

*15 Mart 2020 tarihine kadar sadece Göcek Şampiyonasına kayıt yaptırmış sporcularımız, dilerlerse kayıt haklarını 19 Mayıs 2021 tarihinde Marmaris’te gerçekleştirilecek şampiyonada kullanabileceklerdir.

Uluslararası Arena Aquamasters Yüzme Şampiyonalarının her zamanki yenilikçi yaklaşımı doğrultusunda hazırlanan şampiyonalar programına göre; sporcularımız dilerlerse sürekliliklerini deneyimlemek adına ‘’Turkuaz Yüzme Serisi ‘’ tercihini kullanarak 2021 yılı “Yılın Aquamasters Şampiyonları” olabileceklerdir.

‘’Uluslararası Arena Aquamasters Yüzme Şampiyonaları ‘’ süresince, tüm destekçilerimizle birlikte sizlere, spor dolu, rekabetçi, bol sürprizli ve keyifli anlar yaşatmaya çalışacağız.Şampiyonalarımızın her aşamasında desteklerini esirgemeyen T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı, Türkiye Yüzme Federasyonu, Muğla Valiliği, Muğla Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü başta olmak üzere resmi ve özel tüm kişi, kurum ve kuruluşlara, yıl boyunca şampiyonalarımızın hayata geçirilmesi için talep ve destek mesajlarını ileten, yeni takvimlendirmenin oluşması sürecinde anlayış gösteren tüm sporcularımıza sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.

Aquamasters Ailesi olarak her zaman olduğu gibi dostluk, sportmenlik ve rekabet başlığı altında, sağlığın, güvenliğin ve niteliğin en önde geldiği, bol kulaçlı, keyifli ve coşkulu günler geçirmek için hepinizi Şampiyonalarımıza bekliyoruz.

Sevgi ve Saygılarımızla.

AQUAMASTERS YÖNETİM KURULU

*Organizasyona ait detay ve ayrıntılı bilgileri www.aquamasters.org web adresimizden, Aquamasters Spor Organizasyon facebook ve aquamastersswimming instagram hesaplarımızdan elde edebilir, sorularınızı info@aquamasters.org mail adresimize yazabilirsiniz

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top