2020 Arena Aquamasters  Swim Series

Değerli Aquamasters Ailesi,  

2015 yılından bu yana Muğla Valiliği’nin himayesinde, Türkiye Yüzme Federasyonu ve Muğla Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile işbirliği ve koordinasyon içerisinde  gerçekleştirdiğimiz Uluslararası Arena Aquamasters Yüzme Şampiyonaları’nı  sizlerle tanıştırdığımız ilk günden beri yenilikçi, özel, keyifli ve her şeyden önemlisi sporcularımızın ve ailelerinin hak ettikleri kalitede, güven içerisinde ve nitelikli şampiyonalarla sporcularımızı buluşturmaya özen gösterdik. 

Aquamasters’ın vizyonu ve misyonu içerisinde yer alan yüzme sporunun farkındalığına katkıda bulunmak, yüzme sporunun her yaşta yapılabilecek çok özel bir spor olduğunu geniş kitlelere iletebilmek ve deniz sevgisini aşılamak prensipleri kapsamında  2020 yılında da düzenlenecek olan çok özel etkinliklerde sizlerle olmaktan büyük mutluluk duyacağız.

Muğla İlimizin birbirinden değerli İlçeleri, ülkemizin ve Güney Ege’mizin incileri; Fethiye, Marmaris ve Bodrum , yine ülkemizin bir değeri olan ”Uluslararası Arena Aquamasters Yüzme Şampiyonalarına’’ ev sahipliği yapacaklar.

12. Uluslararası Arena Aquamasters Yüzme Şampiyonaları

(Açık Su – 01 – 03 Mayıs 2020 / Göcek) 

13. Uluslararası Arena Aquamasters Yüzme Şampiyonaları

(Kısa Kulvar 15-17 Mayıs 2020 + Açık Su  – 18 – 19 Mayıs 2020 / Marmaris)

14. Uluslararası Arena Aquamasters Yüzme Şampiyonaları

(Açık Su – 29 Ekim – 1 Kasım) tarihlerinde Bodrum’un berrak sularında hep birlikte kulaç atacağız.

Bilindiği gibi, sadece tek günlük bir etkinlikten ibaret olmayıp, farklı etkinlikleri bünyesinde barındıran bir şampiyonalar bütünü olan ve bu özelliği ile sadece ülkemizde değil, Akdeniz’e kıyısı olan ülkeler içindeki en kapsamlı yüzme şampiyonası niteliğine sahip olan Uluslararası Arena AquamastersYüzme Şampiyonaları’nın, her zamanki yenilikçi yaklaşımı doğrultusunda hazırlanan şampiyonalar programına göre; sporcularımız dilerlerse seri halinde yüzerek 2020 yılı “Yılın Aquamasters Şampiyonları” olabilecekler.

Dünya Yüzme Birliği FINA’nın ve Türkiye Yüzme Federasyonu’nun Ana Sponsoru olan,  Uluslararası Aquamasters Yüzme  Şampiyonaları’na da ismini veren  Dünyaca ünlü Arena markasının Türkiye  temsilcisi Sportive A.Ş’nin, Türkiye Yüzme Federasyonu ile hayata  geçirdiği işbirliği protokolünün bir parçası olan ‘’Uluslararası Arena Aquamasters Yüzme Şampiyonaları ” süresince, değerli destekçilerimizle birlikte sizlere, spor dolu, rekabetçi, bol sürprizli ve keyifli anlar yaşatmaya çalışacağız.

Organizasyona ait detay ve ayrıntılı bilgileri www.aquamasters.org web adresimizden, Aquamasters Spor Organizasyon facebook ve aquamastersswimming instagram hesaplarımızdan iletmeye devam edeceğiz. 

2020 yılında birbirinden güzel 3 farklı coğrafya’da gerçekleştireceğimiz Uluslararası Arena Aquamasters Yüzme Şampiyonaları’na ev sahipliği yapacak olan ve projenin gerçekleştirilmesinde desteklerini esirgemeyen tüm kişi, kurum ve kuruluşlara şimdiden teşekkürlerimizi sunarız. 

Aquamasters Ailesi olarak her zaman olduğu gibi dostluk, sportmenlik ve rekabet başlığı altında, güvenlik ve niteliğin en önde geldiği, bol kulaçlı, keyifli ve coşkulu günler geçirmek için hepinizi Şampiyonalarımıza bekliyoruz. 

Sevgi ve Saygılarımızla. 

AQUAMASTERS 

YÖNETİM KURULU

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top