19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI 15. ULUSLARARASI ARENA AQUAMASTERS YÜZME ŞAMPİYONALARI

19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI 
1​5. ULUSLARARASI ARENA AQUAMASTERS YÜZME ŞAMPİYONALARI

Değerli Aquamasters Ailesi,

Uluslararası Arena Aquamasters Yüzme Şampiyonaları’nı sizlerle tanıştırdığımız ilk günden beri yenilikçi, özel, keyifli, rekabetçi ve her şeyden önemlisi sporcularımızın ve ailelerinin hak ettikleri kalitede, güven içerisinde ve nitelikli şampiyonalarla sporcularımızı buluşturmaya özen gösterdik.
 
Aquamasters’ın vizyonu ve misyonu içerisinde yer alan yüzme sporunun farkındalığına katkıda bulunmak, yüzme sporunun her yaşta yapılabilecek çok özel bir spor olduğunu geniş kitlelere iletebilmek ve deniz sevgisini aşılamak prensipleri kapsamında 2022 yılında da ‘’Turkuaz Yüzme Serisi’’formatında düzenlenecek olan çok özel şampiyonalarda sizlerle yeniden birlikte olmaktan büyük mutluluk duyacağız.
 
Türkiye’nin en güzel kıyılarına sahip; Antalya ve Muğla İllerimizin, Kemer, Kumluca, Bodrum, Göcek ve Marmaris beldeleri, yine ülkemizin bir değeri olan ‘’Uluslararası Arena Aquamasters Yüzme Şampiyonalarına’’ ev sahipliği yapacaklar.
 
Turkuaz Yüzme Serisi 2022 yılı takvimi;
15. Uluslararası Arena Aquamasters Yüzme Şampiyonaları 
(19-22 Mayıs 2022 / Antalya) 
16. Uluslararası Arena Aquamasters Yüzme Şampiyonaları 
(28-30 Ekim 2022 / Bodrum)
17. Uluslararası Arena Aquamasters Yüzme Şampiyonaları 
(04-06 Kasım 2022 / Göcek & Marmaris)
 
Uluslararası Arena Aquamasters Yüzme Şampiyonalarının her zamanki yenilikçi yaklaşımı doğrultusunda hazırlanan şampiyonalar programına göre; sporcularımız dilerlerse ‘’Turkuaz Yüzme Serisi ‘’ tercihini kullanarak 2022 yılı “Yılın Aquamasters Şampiyonları” olabileceklerdir.
 
‘’Uluslararası Arena Aquamasters Yüzme Şampiyonaları ‘’ süresince, tüm destekçilerimizle birlikte sizlere, spor dolu, rekabetçi, bol sürprizli ve keyifli anlar yaşatmaya çalışacağız.

Şampiyonalarımızın her aşamasında desteklerini esirgemeyen T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı, Türkiye Yüzme Federasyonu, Antalya Valiliği, Muğla Valiliği, Antalya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Muğla Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü başta olmak üzere resmi ve özel tüm kişi, kurum ve kuruluşlara, yıl boyunca şampiyonalarımızın hayata geçirilmesi için talep ve destek mesajlarını ileten  tüm sporcularımıza sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.
 
Aquamasters Ailesi olarak her zaman olduğu gibi dostluk, sportmenlik ve rekabet başlığı altında, sağlığın, güvenliğin ve niteliğin en önde geldiği, bol kulaçlı, keyifli ve coşkulu günler geçirmek için hepinizi Şampiyonalarımıza bekliyoruz.
 
Sevgi ve Saygılarımızla.
 
AQUAMASTERS YÖNETİM KURULU
 
*Organizasyona ait detay ve ayrıntılı bilgileri www.aquamasters.org web adresimizden, Aquamasters Spor Organizasyon facebook ve aquamastersswimming instagram hesaplarımızdan elde edebilir, sorularınızı info@aquamasters.org mail adresimize yazabilirsiniz
 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top