12. Uluslararası Arena Aquamasters Yüzme Şampiyonaları, Göcek etabı da dünyada ve ülkemizde Covid-19 vakalarındaki gelişmeler dikkate alınarak2021 yılına ertelenmiştir.

Değerli Aquamasters Ailesi,


Uluslararası Arena Aquamasters Yüzme Şampiyonaları’nı sizlerle tanıştırdığımız ilk günden beri yenilikçi, özel, keyifli ve her şeyden önemlisi sporcularımızın ve ailelerinin hak ettikleri kalitede, güven içerisinde ve nitelikli şampiyonalarla sporcularımızı buluşturmaya özen gösterdik.


Sporcularımızın yeni normal düzende motivasyonlarını kaybetmemelerine ve sportif devamlılıklarını
sürdürmelerine katkılar sağlayacağına inanarak, sonbahar döneminde gerçekleştirmek düşüncesi ile tüm resmi prosedürlerini yerine getirmiş ve hazırlıklarını tamamlamış olduğumuz 12. Uluslararası Arena Aquamasters Yüzme Şampiyonaları, Göcek etabı da dünyada ve ülkemizde Covid-19 vakalarındaki gelişmeler dikkate alınarak 2021 yılına ertelenmiştir.


Yeni takvimlendirmenin oluşması sürecinde göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkürlerimizi sunar, tercihlerini 2020 Göcek Şampiyonası için kullanarak, 15 Mart 2020 tarihine kadar kayıt yaptırmış olan sporcularımızın haklarının aynıyla korunarak 01 – 02 Mayıs 2021 tarihinde Göcek’te düzenlenecek şampiyonamıza aktarıldığını belirtmek isteriz.


Aquamasters’ın vizyonu ve misyonu içerisinde yer alan yüzme sporunun farkındalığına katkıda bulunmak, yüzme sporunun her yaşta yapılabilecek çok özel bir spor olduğunu geniş kitlelere iletebilmek ve deniz sevgisini aşılamak prensipleri kapsamında 2021 yılında da düzenlenecek olan çok özel etkinliklerde sizlerle yeniden birlikte olmaktan büyük mutluluk duyacağız.


Türkiye’nin en güzel kıyılarına sahip; Göcek, Marmaris ve Bodrum beldeleri, yine ülkemizin bir değeri olan ‘’Uluslararası Arena Aquamasters Yüzme Şampiyonalarına’’ ev sahipliği yapacaklar.


Turkuaz Swim Serisi 2021 yılı takvimi;


12. Uluslararası Arena Aquamasters Yüzme Şampiyonaları (01 – 02 Mayıs 2021 • Göcek)


13. Uluslararası Arena Aquamasters Yüzme Şampiyonaları (19 – 23 Mayıs 2021 • Marmaris)


14. Uluslararası Arena Aquamasters Yüzme Şampiyonaları (29 – 31 Ekim 2021 • Bodrum)


Bilindiği gibi, sadece tek günlük bir etkinlikten ibaret olmayıp, farklı etkinlikleri bünyesinde barındıran bir şampiyonalar bütünü olan ve bu özelliği ile sadece ülkemizde değil, Akdeniz’e kıyısı olan ülkeler içindeki en kapsamlı yüzme şampiyonası niteliğine sahip olan Uluslararası Arena Aquamasters Yüzme Şampiyonaları’nın, her zamanki yenilikçi yaklaşımı doğrultusunda hazırlanan şampiyonalar programına göre; sporcularımız dilerlerse seri halinde yüzerek “2021 yılının Aquamasters Şampiyonları” olabilecekler.


Dünya Yüzme Birliği FINA’nın ve Türkiye Yüzme Federasyonu’nun Ana Sponsoru olan, Uluslararası Aquamasters Yüzme Şampiyonaları’na da ismini veren Dünyaca ünlü Arena markasının Türkiye temsilcisi Sportive A.Ş’nin, Türkiye Yüzme Federasyonu ile hayata geçirdiği işbirliği protokolünün bir parçası olan ‘’Uluslararası Arena Aquamasters Yüzme Şampiyonaları‘’ süresince, değerli destekçilerimizle birlikte sizlere, spor dolu, rekabetçi, bol sürprizli ve keyifli anlar yaşatmaya çalışacağız.


2021 yılına ertelenen Şampiyonalarımızın resmi prosedürlerinin tamamlanması aşamasında desteklerini esirgemeyen T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı, Türkiye Yüzme Federasyonu, Muğla Valiliği, Muğla Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü başta olmak üzere resmi ve özel tüm kişi, kurum ve kuruluşlara, yıl boyunca şampiyonalarımızın hayata geçirilmesi için talep ve destek mesajlarını ileten tüm sporcularımıza sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.


Aquamasters Ailesi olarak her zaman olduğu gibi dostluk, sportmenlik ve rekabet başlığı altında, sağlığın, güvenliğin ve niteliğin en önde geldiği, bol kulaçlı, keyifli ve coşkulu günler geçirmek için hepinizi Şampiyonalarımıza bekliyoruz.

Sevgi ve Saygılarımızla.


AQUAMASTERS
YÖNETİM KURULU

*Organizasyona ait detay ve ayrıntılı bilgileri www.aquamasters.org web adresimizden, Aquamasters Spor Organizasyon facebook ve aquamastersswimming instagram hesaplarımızdan elde edebilir, sorularınızı info@aquamasters.org mail adresimize yazabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top